Про нас - Обладнання


 

     За лаштунками свята стоїть професійне обладнання, якому довіряють і яке не підводить за жодних умов. Саме таку техніку обираємо і ми, для спокою та впевненості наших клієнтів.

 

Звукове обладнання

     Загальна потужність звукового обладнання складає 10 кВт. Використовуються професійні підсилювачі StarSound, акустичні системи RCF, PSP, P Audio, мікшерні пульти і звукові процесори відомих світових брендів Soundcraft, Mackie, dbx, Lexicon, Behringer.

     В якості джерел звуку використовуються ноутбуки з професійними звуковими картами, при необхідності – CD та MD програвачі. Також є в наявності бездротові та шнурові вокальні мікрофони Shure, Sennheiser, Samson.

 

Світлове обладнання

     Особливу атмосферу на танцювальному майданчику, у ресторані чи на сцені, створює професійне освітлення.

     Для цього ми використовуємо сучасні інтелектуальні світлові прилади з можливістю повного керуванням: роботоголови, світлодіодні прожектори, стробоскопи, лазери та динамічні світлові прилади.

 

Спеціальні ефекти

     Щоб ще більше підкреслити святкову атмосферу, ми використовуємо також спеціальні ефекти, такі як конфеті, генератори диму, снігу та мильних бульбашок. 

     Також за останній час великої популярності набув так званий "важкий" дим.

 

Штативи

     Ну і, звичайно, при роботі в ресторанах завжди постає питання встановлення та монтажу звукового та світлового обладнання чи спецефектів, яке ми вирішуємо використанням спеціальних штативів (стійки для акустичних систем, світла, мікрофонні стійки і т.д.).