Про нас - Історія


 

     Бажання створювати святковий настрій об’єднало нас ще у 1991 році. Хоча перші наші роботи були на аматорському обладнанні, проте вони мали величезний успіх у публіки, що переконало нас в тому, що це – наше покликання.

        Із кожною влаштованою вечіркою ми не лише вдосконалювали наше обладнання, але й розширювали репертуар, намагаючись задовольнити музичні смаки кожного гостя. Цей процес не припиняється і донині.       

     Великого значення завжди надаємо технічній стороні – адже неприпустимо, щоб гулянка зірвалася із-за несправного обладнання! Ми завжди намагаємося йти в ногу із часом, тому щороку відвідуємо спеціалізовані музичні виставки та ярмарки, на яких знайомимося з найновішими досягненнями у сфері звукового та світлового обладнання.

     Одними з перших у Закарпатській області ми почали застосовувати на весіллях, випускних вечорах та днях народження спеціальні ефекти: генератори диму, снігу, мильних бульбашок.

     За роки нашої практики нам довелося працювати у багатьох населених пунктах Закарпаття, озвучуючи найрізноманітніші заходи, в процесі чого ми познайомилися із численними колективами та виконавцями нашої області. 

     Ми «відкривали» різні заклади, такі як «Фокстрот», «Галка», «Бебіленд», «гуляли» на весіллях по всій області, озвучували концерти, фестивалі та дні села (престольні свята), «випускали» дітей зі шкіл та «зустрічали» Новий Рік у багатьох санаторіях та турбазах області.

     Зокрема, нам довелося працювати разом із такими відомими зірками української та закарпатської естради, як Іван Попович, Степан Гіга, Юрій Садварій, а також із молодими, талановитими виконавцями, як Маріанна Сухолова, Вероніка Левко, Квітослава, Рената Штифель, Вікторія Овсепян та багато інших…

      Займалися ми також інсталяцією обладнання. Серед наших робіт, наприклад, розробка проекту, встановлення та обслуговування обладнання в диско-клубі «Мілленіум», інсталяція обладнання для озвучення служінь у церкві.