Послуги наших друзів - Ведучі, тамади (старости)


 

   

Шершун Василь Васильович

    Організація та проведення урочистих подій - весіль, корпоративів, днів народження, дитячих свят, ювілеїв та будь-яких інших святкових заходів. Індивідуальна розробка сценарію та конкурсної програми і тільки позитивні емоції!

Контакти (111111)

Тел.: 050-131-9596Фіщенко Михайло

    Організація та проведення весіль, урочистих подій, ювілеїв, новорічних свят, корпоративних вечірок.

 

Контакти (111111)

Тел.: 050-665-4513Ренжин Петро

Моя справа – це ваша добра забава!

    Єдиний тамада рекомендований Міністерством охорони здоров'я як антидепресант.

Міністерство охорони здоров’я попереджає, а він лікує хорошим настроєм!

- Випускник медичного факультету Ужгородського Національного Університету. Капітан команди КВН Ленінградської Воєнно-медичної академії (1990-1993 рр.). Капітан та режисер команди КВН медичного факультету та збірної університету „Гіппократ” 1996-2000 рр. Засновник відомого медичного капуснику „Вечір Гіппократа”. Директор ПР-агенції „ЗАБАВА”.

- Організує та проведе свята будь-якої тематики. В арсеналі використовує оригінальні тости, роботу з гостями, конкурси та ігрові варіанти забави.

- Вільно володіє українською та російською мовами. Знається на звичаях Західних та Східних регіонів України та країн СНГ. Географія робочих поїздок охоплює Україну, Молдавію, Росію та Білорусію.

Контакти (111111)

Веб сторінка                   Тел.: 050-558-6767Бурч Оксана

   Думка, про те що жінка не може бути тамадою чи розпорядником свята – хибна. Багато жінок не тільки добре справляються з цією задачею, але і можуть бути набагато кращими за чоловіків-тамадів.

До таких професіоналів відноситься і БУРЧ Оксана.

     Тамада з хорошими організаторськими здібностями. Маючи природнє почуття гумору та якості лідера може організувати, провести та керувати вашим святом. У арсеналі використовує багато ігрових моментів та індивідуальний підхід до розробки сценарію та ведення заходів.

Контакти (111111)

Веб сторінка                    Тел.: 050-141-8357