Послуги наших друзів - Ресторани


 

готель-ресторан "Ізумруд"

     Характерна особливість ресторану "Ізумруд" полягає в тому, що меню складається із смачних страв української, російської, словацької, угорської, румунської та інших кухонь.

     Наші спеціалісти допоможуть Вам правильно підібрати банкетне меню, виберуть зал для проведення банкету, оформлять його, а також допоможуть підібрати спеціалістів для підготовки святкової програми.

Контакти (111111)

Веб сторінка      м. Ужгород, вул. Малокам'яна, 10, тел.: +38 (0312) 61-38-58


   

                   ресторан "Дельфін"

      Просторий ресторан "Дельфін" розташований на 2-му поверсі комплексу. Це ідеальне місце для проведення великих урочистостей. Кондиціонований зал розрахований на 200 посадочних місць. Тут Вам запропонують різноманітне вишукане меню.

     Наші спеціалісти допоможуть Вам сформувати індивідуальне меню, підібрати інших спеціалістів по питанням оформлення урочистості чи розважальної програми.

Контакти (111111)

Веб сторінка                   м.Ужгород, Київська наб. 3, тел.: +38 (0312) 61-47-53


   

                   Ресторан "Шафран"

      Ресторан "Шафран" розташований на території міжнародного аеропорту "Ужгород", через який до Закарпаття прибувають авіапасажири з усіх куточків України, Європи та світу. Це зобов'язує постійно тримати "марку" закладу на високому рівні.

     Просторий зал розміщує до 100 чоловік, V.I.P. зал - до 20 чоловік. У нас можна проводити конференції, ділові зустрічі тощо. Разом з тим ми проводимо урочисті заходи, весілля, дні народження.

     До Ваших послуг традиційні Закарпатські та Європейські страви, високий рівень сервісу.

                    

Контакти (111111)

Ужгород, вул.Собранецька, 145, міжнародний аеропорт "Ужгород".

Тел.: +38 (0312) 64-39-12, +38 (050) 553-0158


   

                   готель-ресторан "Термал"

      З радістю надасть вам чудові страви закарпатської кухні, окремий банкетний зал на другому поверсі ресторану, комфортний зал для конференцій на 150 місць, обладнаний усіма необхідними технічними засобами для організації конференцій, кімнату переговорів, і нарешті п'ять номерів класу "Стандарт", на третьому поверсі ресторану .
      Влітку, в зручних альтанках, в тиші і оточенні гір можна влаштувати собі справжнє свято. Ідеальний для проведення зустрічей, весільних заходів, корпоративних і приватних свят.
       Ресторан "Термал", розташований на території санаторію "Термал-Стар", однак навіть саме грандіозне свято не завадить санаторію спати спокійно.

Контакти (111111)

Веб сторінка  Ужгородський р-н, с. Нижнє Солотвино, 226. Тел.: (0312) 72-29-00


   

                   готель-ресторан "Європа"

      До ваших послуг великий просторий весільний зал на 300 чол. Завдяки специфіці розташування нашого готелю тут бувають представники майже всіх європейських націй. Нашою метою є задоволення всіх вимог клієнтів у поєднанні з традиційною закарпатською гостинністю.

     На наших гостей чекають просторі і зручні номери, приміщення для відпочинку і розваг, а також високий рівень сервісу. У нашому ресторані Ви можете скуштувати страви традиційні для Європи, а також познайомитися з особливостями закарпатської кулінарії.

Контакти (111111)

Веб сторінка       м.Чоп, КПП "Чоп-Загонь", тел.: +38 (0312) 71-64-00, 71-64-01